{article 76}{text}{/article}

25.11 kell 10.30-16.00 Estonia Kontserdisaal, Tallinn
“Vaimult suureks saamine”

 

Kongressi 3. päev videos

Kongressi 3. päev Tallinnas Estonia kontserdisaalis

25. novembril 2018

{source}
<h5>Peaminister Jüri Ratase tervitus. Peaministri nõunik Egge Kulbok-Lattik</h5>
<iframe width="768" height="432" src="https://www.youtube.com/embed/ACtWd5eKbpQ" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

 

<h5>Noorte hääl – Eik Erik Sikk, Joosep Kään, Tõnis Tamme, Tiina Theresa Gross, Artur Haller, Oskar Kröönström, Meeri Krass, Raul Steinberg, Taavet Borovkov</h5>

<iframe width="768" height="432" src="https://www.youtube.com/embed/l-1eED_TINk" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

 

<h5>Paneelarutelu: Tööturg ja ülikool – kes keda?<br>
Mart Kalm, Mait Klaassen, Toomas Asser, Tiit Land, Hando Sutter<br>
modereerib Märt Treier</h5>

<iframe width="768" height="432" src="https://www.youtube.com/embed/YhF7w-YJ6_w" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

 

<h5>Kokkuvõte eelnevatest kongressi päevadest<br>
Marju Lauristin, Tiiu Kuurme ja Tarmo Soomere</h5>

<iframe width="768" height="432" src="https://www.youtube.com/embed/7n556xKj59s" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

 

<h5>Galina Grigorjeva “Palve” – Virgo Veldi (saksofon) ja Tiia Tenno (orel)<br>
Esimene Isamaa kõne: Viivi Luik<br>
Tervitus Eestimaa kultuurirahvale – Tallinna balletikooli õpilased juhendajad Kaie Kõrb, Irina Härm, Marina Volkova</h5>

<iframe width="768" height="432" src="https://www.youtube.com/embed/WccfLjEt1_Q" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

 

<h5>Teine Isamaa kõne: Kaido Ole<br>
Eestimaa meloodiad – Vanalinna Hariduskolleegiumi Muusikakooli viiuliansambel “Võlukeeled”, juhendaja Tereza Šmerling</h5>

<iframe width="768" height="432" src="https://www.youtube.com/embed/8EGY5Y0WMgA" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

 

<h5>Kolmas Isamaa kõne: Martin Saar<br>
Eestimaa koorimuusika klassika – segakoor K.O.O.R.<br>
dirigent Raul Talmar</h5>

<iframe width="768" height="432" src="https://www.youtube.com/embed/5NRD1rOyEe0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

{/source}

Päevakava

09.30-10.30 kogunemine, registreerimine, tervituskohv
10.30-10.45 Avamine: EV peaminister Jüri Ratas
10.45-11.15 Noorte mõtted haritusest tuleviku Eestis
Marcus Ehasoo, Eik Erik Sikk, Oskar Kröönström, Taavet Borovkov, Meeri Krass, Raul Steinberg, Kristjan Aru, Tiina Theresa Gross, Tõnis Tamme, Rasmus Vatter, Liisa Ingrid Kerson
11.15-12.30 Paneeldiskussioon: Eesti kultuuri-, haridus- ja teadusmaastiku tulevikust
ülikoolide rektorid – Mart KalmMait KlaassenToomas Asser ja Tiit Land
moderaator Märt Treier
12.30-13.00  Kokkuvõte eelnevatest kongressi päevadest
Marju Lauristin ja Tarmo Soomere
13.00-14.00 Lõuna
14.00 Galina Grigorjeva “Palve” – Virgo Veldi (saksofon) ja Tiia Tenno (orel)
14.10-14.30 I isamaa kõne: Viivi Luik
14.30-14.45 Muusika-etendus
14.45-15.05  II isamaa kõne: Kaido Ole
15.05-15.20 Eestimaa meloodiad – Vanalinna Hariduskolleegiumi Muusikakooli
viiuliansambel “Võlukeeled” 

15.20-15.40 III isamaa kõne: Martin Saar
15.40-16.00  Muusika-etendus
Päeva moderaator Pille Lill

Buss tagasi Tartusse

 

 ↑ Tagasi üles